Profil

Jsme specializovaná firma působící na našem trhu v oblasti DDD již od roku 1989. Při provádění našich prací využíváme více než 30letých zkušeností v oboru.

Činností naší firmy je poskytování komplexních služeb v oblasti dezinsekce, deratizace, dezinfekce, dezikace a ochrany dřeva proti dřevokazným škůdcům a ohni. Dále zajišťujeme likvidaci vosích a sršních hnízd i čištění světlíků a půd od holubího trusu.

Firmy, které v současnosti využívají naších služeb

Koleje VŠCHT, Koleje UK, Koleje VŠE, Nemocnice Bulovka, Nemocnice Královské Vinohrady, Ústav pro péči o matku a dítě v Podolí, Městská poliklinika Praha 1, Hotel Emblem, Hotel,Barceló, Hotel Barceló Five, Starověká krčma Detěnice, Hotel Modrá Růže, Ubytovací zřízení Opatov Bytostav, ubytovny www.Brigádnici.cz, ubytovny pro matky s dětmi Glorie

V případě prací DDD nabízíme komplexně rozpracovaný integrovaný systém ochrany proti škůdcům a systém HACAP (Analýza nebezpečí a kritické kontrolní body). Jsme členy sdružení pracovníků DDD České republiky, evropské asociace CEPA a držiteli certifikátu ČSN EN 9001 – 2001.

Firmy, které využívaly našich služeb

Úřad vlády České Rep, Aramark, Justiční palác, Drůbežárny Xaverov,Eurest.

Činnost naší firmy je specializována na oblast dezinsekce, dezinfekce, deratizace, dezikace, ochrany dřeva, asanačních prací a sanačních prací nejen v Praze, ale i po celé ČR. Jsme členy Sdružení pracovníků DDD České Republiky a evropské asociace CEPA.
Jsme držiteli certifikátu CSN EN ISO 9001:2001.