Dezinfekce Praha | ASANA servis

Dezinfekce slouží k zneškodnění mikroorganismů pomocí chemických, fyzikálních nebo kombinovaných postupů. Naše společnost ASANA servis s.r.o. Praha bezpečně zlikviduje plísně, bakterie, houby a kvasinky ve Vašem objektu či zařízení. Naši pracovníci jsou odborně vyškolení a při své práci používají vysoce účinné a kvalitní přípravky.

Ochrana

Ochranou je čistota a častý mechanický úklid prováděný pomocí dezinfekčních přípravků.

Způsoby aplikace dezinfekce

Rozdělení dezinfekcí

Nejčastější dezinfekční ošetření: dezinfekce zdravotnických zařízení, potravinářských provozů, bytů po zemřelých, objektů živočišné výroby.

Mezi naše práce patří také čištění a dezinfekce světlíků, půd, výtahových šachet.

Orientační ceník desinfekce

Cena za m2 (od 500 m2): 4,50 – 6,50 Kč
Ošetření bytu po zemřelém: 1500 – 1700 Kč

Cena dezinfekce se stanoví na základě vstupních cen materiálů, pracnosti, reálných nákladů, kontaminace prostředí, povrchu nebo zařízení zjištěného mikrobiologickým rozborem. Pro přesné stanovení ceny nabízíme našim zákazníkům prohlídku objektu při které se stanoví pracovní postup a cena.
Ceny jsou stanoveny bez 21 % DPH.

Činnost naší firmy je specializována na oblast dezinsekce, dezinfekce, deratizace, dezikace, ochrany dřeva, asanačních prací a sanačních prací nejen v Praze, ale i po celé ČR. Jsme členy Sdružení pracovníků DDD České Republiky a evropské asociace CEPA.
Jsme držiteli certifikátu CSN EN ISO 9001:2001.