Deratizace

je hubení škodlivých hlodavců a zajištění komplexní ochrany před nimi.

Cíl deratizace

je hubení nebo omezení výskytu škodlivých hlodavců a zajištění ochrany před nimi. Hlodavci jako potkan, krysa, myš domácí a ostatní hlodavci znečišťují prostředí, znehodnocují potraviny a jsou nositeli mnoha závažných onemocnění.

Ochrana před hlodavci

Je nutné především zabránit pronikání hlodavců do objektů, důsledný úklid, úklid potravin, různých zbytků a odpadků. Vzhledem k závažnosti onemocnění, které hlodavci přenášejí, je nutné provádět deratizaci pravidelně, preventivně (minimálně 2x ročně jaro, podzim). Naše firma nabízí kompletní program integrované ochrany proti škůdcům (monitoring, úplné vyhubení, monitoring.) a administrativní evidenci dle požadavků systému ISO, HACCAP a pravidelný servis.

Deratizační zásah se skládá ze dvou zásahů

Provádění deratizace

Deratizace se provádí kladením nástrah s účinnou látkou, které jsou pokládány do deratizačních boxů s výstražnou etiketou, bezpečně uzavřených aby se k nástraze nedostaly děti zvířata a chrání nástrahy před znečištěním a vlhkem. Po cca 10 dnech je provedena kontrola a doplnění. Hustota nástrah je cca 1 – 5 deratizačních boxů na 100m dle populace hlodavců v dané lokalitě.

Zásahy ochranné deratizace se provádějí dle technologického postupu a standardní metodiky platné pro území ČR.

Orientační ceník deratizace domácnosti

Suchý sklep činžovního domu: 900 – 1200 Kč
Deratizační box (plastový, včetně nástrahy): 75 Kč
Deratizační box (plastový, tunel, včetně nástrahy): 165 Kč

Cena ošetření průmyslových, zdravotnických, potravinářských provozů, firem atp., se stanoví na každý objekt individuálně.
Na základě nezávazné prohlídky naším pracovníkem.
Ceny jsou stanoveny bez 21 % DPH.

Galerie škůdců

Činnost naší firmy je specializována na oblast dezinsekce, dezinfekce, deratizace, dezikace, ochrany dřeva, asanačních prací a sanačních prací nejen v Praze, ale i po celé ČR. Jsme členy Sdružení pracovníků DDD České Republiky a evropské asociace CEPA.
Jsme držiteli certifikátu CSN EN ISO 9001:2001.